imageimageimageimageimage

 

Kurier WrocławPrzesyłki krajowe

Przesyłki krajowe

Przesyłki krajowe oferujemy na terenie całej Polski, zlecenia przyjmowane są przez całą dobę.

Cennik podstawowy - dotyczy przesyłek nadanych w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 17:00, przeznaczonych do doręczenia w następnym dniu roboczym, w godzinach od 09:00 do 18:00. Przewidywany czas doręczenia przesyłki w I strefie - do godz. 13:00, w miejscowościach II strefy doręczeń - do godz. 17:00.

Kurier WrocławUsługi dodatkowe

Doręczenie w sobotę, niedzielę i święta - dotyczy przesyłek doręczanych w dni wolne od pracy, za dodatkową opłatą.

Zastrzeżenie godziny doręczenia - jest to usługa polegająca na określeniu dokładnej godziny doręczenia pomiędzy godz. 10:00 a godz. 18:00. W ramach tej usługi znajdują się również doręczanie lub odbiór przesyłek w godzinach niestandardowych, np. 07:00 - 09:00, 18:00 - 20:00, 20:00 - 07:00. Realizacja tak nietypowych usług jest możliwa, ponieważ pracujemy dla Państwa przez całą dobę. Oznacza to, że realizujemy odbiory i doręczenia także w godzinach nocnych oraz w soboty i niedziele. Usługa zastrzeżenie godziny doręczenia podlega dodatkowej opłacie.

Express - usługa polegająca na doręczeniu przesyłki w czasie krótszym niż standardowy - także w odstępie kilkugodzinnym. Usługa może być zrealizowana tylko po konsultacji z biurem obsługi klienta w siedzibie Trans Serwis; podlega indywidualnej wycenie.

Transport bezpośredni - jest to usługa skierowana do tych z nadawców, którzy oczekują aby ich przesyłka dotarła do odbiorcy jednym środkiem transportu, bez konieczności jej przeładowania. W ramach tej usługi gwarantujemy samochód dedykowany dla przesyłek o wadze od 1 kg do 5 ton. Usługa podlega indywidualnej wycenie, po kontakcie z biurem obsługi klienta w siedzibie Trans Serwis.

Zwrot potwierdzonych dokumentów - jest to usługa polegająca na uzyskaniu przez kuriera doręczającego potwierdzenia odbioru na towarzyszącym przesyłce dokumencie ( może to być wz, faktura, specyfikacja ). Potwierdzony w ten sposób dokument zwracany jest do nadawcy w terminie 4 dni roboczych. Usługa podlega dodatkowej opłacie Pobranie - zwrot pobranych należności. Jest to usługa polegająca na pobraniu należności od odbiorcy przesyłki. Zwrot pobrania następuje w krótkim terminie, przelewem na konto bankowe nadawcy przesyłki. Usługa podlega dodatkowej opłacie.

Potwierdzenie doręczenia - usługa polega na dostarczeniu nadawcy przesyłki potwierdzenia jej odbioru przez adresata. Usługę realizujemy w formie sms, maila lub przesyłamy faxem. Usługa podlega dodatkowej opłacie.

Doręczenie do rąk własnych - jest to usługa polegająca na dostarczeniu przesyłki tylko i wyłącznie osobie konkretnie wskazanej na dokumencie nadania ( list przewozowy ), jako tej, która jest jedynym możliwym odbiorcą danej przesyłki, upoważnionym przez nadawcę do jej odebrania. Usługa podlega dodatkowej opłacie.

 

Kurier WrocławPrzesyłki miejskie

Serwis miejski - jest to usługa polegająca na odbiorze i dostarczeniu przesyłki w obrębie danego miasta, przy czym przesyłka jest doręczana w terminie do dwóch godzin od jej nadania. Zlecenia przyjmowane są przez całą dobę; opłata jest ustalana indywidualnie, po konsultacji z biurem obsługi klienta w siedzibie Trans Serwis.

 

Kurier WrocławPrzesyłki międzynarodowe

Serwis międzynarodowy - oferowany jest na terenie całej Europy oraz, po konsultacji z biurem obsługi klienta w siedzibie Trans Serwis, także w pozostałych krajach świata. Klientom, którzy maja podpisaną umowę z Trans Serwis oferujemy opiekę przedstawiciela handlowego oraz fachowe doradztwo. Podpisanie umowy stwarza również możliwość negocjacji cen za wszystkie usługi realizowane przez Trans Serwis. Zapraszamy do korzystanie z usług Trans Serwis.